YHTEYSTIEDOT

ASIANTUNTIJAT

Ari Rummukainen

Hallituksen puheenjohtaja

Puh: 050 514 9631
ari.rummukainen@keypro.fi

Kai-Uwe Prokki

Toimitusjohtaja

Puh: 040 762 9131
kai-uwe.prokki@keypro.fi

Markku Pajarinen

Myyntijohtaja

Puh: 0400 649 572
markku.pajarinen@keypro.fi

Janne Kammonen

Asiakkuusjohtaja, Tele

Puh: 050 546 1536
janne.kammonen@keypro.fi

Janne Nivajärvi

Asiakkuusjohtaja, Sähkö

Puh: 050 592 2406
janne.nivajarvi@keypro.fi

Olli Kaukola

Asiakkuus- ja Markkinointipäällikkö, Valaistus

Puh: 044 975 3837
olli.kaukola@keypro.fi

Jussi Hyvönen

Asiakkuuspäällikkö, Vesihuolto ja Kaukolämpö

Puh: 044 572 0622
jussi.hyvonen@keypro.fi

Raimo Virtanen

Asiakkuuspäällikkö, Vesihuolto ja Kaukolämpö

Puh: 0500 439 126
raimo.virtanen@keypro.fi

Antti Rummukainen

Asiakkuuspäällikkö, Vesihuolto ja Kaukolämpö

Puh: 044 5720 636
antti.rummukainen@keypro.fi

OTA YHTEYTTÄ










Tuotteet















Palvelut










VALITSE MAA

Jakelijakumppanit

Suomi Alankomaat ja Belgia Espanja ja Kolumbia Filippiinit Kazakstan Kroatia Latvia Ruotsi Saksa Turkki Ukraina Vietnam Viro Yhdistynyt kuningaskunta ja Irlanti

Suomi

Keypro Oy

Vantaa

Horsmakuja 8 A 3
01300 Vantaa
Sähköposti: keypro@keypro.fi


Joensuu

Teollisuuskatu 13
80100 Joensuu
Sähköposti: keypro@keypro.fi

 

Laskutus


Keypro Oy vastaanottaa ensisijaisesti verkkolaskuja. 


Verkkolaskutustietomme ovat:

Verkkolaskuosoite 003723573290

Välittäjä Maventa / 003721291126
 

Keypron laskutustiedot

Alankomaat ja Belgia

Comsof N.V.

Sassevaartstraat 46/214  BE-9000 Gent Belgia

Contact: Raf Meersman

+32 9 275 31 00
+32 473 89 7584

raf.meersman(at)comsof.com

Espanja ja Kolumbia

CiroSIP S.L.

Calle de Sta Engracia, 151  ES-28003 Madrid Espanja

Contact: Ernesto Fernandez

+34 915 024 410

efernandez(at)cirosip.com

 

Contact: Ignacio Rebollo

+34 610 424658

irebollo(at)cirosip.com

Filippiinit

SRDP Consulting, Inc.

130-B Panay Ave, South Triangle, Quezon City, 1103, Philippines

Contact: Joel Cruz

+63 922 879 3360

joel.cruz(at)srdp.com.ph

Kazakstan

OpticTelecom

Кармысова, 76А/2, 050010 Алматы, Kazakhstan

Sergey Malikov

malss@optictelecom.ru

+7 (701) 758 80 04

Kroatia

Measurement Technologies Ltd

Kutnjacki put 12, HR 10000, Zagreb, Croatia 

Contact: Neven Dragasevic

Mob:  +385 99 2221 844 

www.mteh.hr

Latvia

SWH SETS

Kr. Valdemāra iela 33 LV-1010 Riga Latvia

Contact: Aivars Lokmanis

+371 – 26 333 512

Aivars.lokmanis(at)sets.lv

Ruotsi

NetNordic Solutions AB

Dalvägen 8, 169 56 Solna, Sverige

Contact information

+46 8 50 90 15 00

sales@netnordic.se

Saksa

t.i.c The Innovation Company GmbH

Reichswaldtsr. 52 DE-90571 Schwaig bei Nürnberg Saksa

Contact: José F. O. Banderas

+49 0911 340 791 00

kontakt(at)ticgmbh.de

Turkki

Infotech Bilişim ve İletişim Teknolojileri

Şehit İlknur Keleş Sk, Dural Plaza Kat:8 34742, Kozyatağı- Kadıköy, İstanbul, Turkey

Contact: Atalay Taşkopara

+90 216 362 05 00

keypro(at)infotech.com.tr

Ukraina

INTELLIGENCE SYSTEMS GEO

Ap. 25, 24-a, Sichevogo povstannya Street, 01010, Kyiv, Ukraine

Tel.: +380-(44)-338-01-82

company(at)isgeo.kiev.ua

isgeo(at)ukr.net

Vietnam

Econet Vietnam

Hanoi Vietnam

Contact: Quynh Le Nhu

+84 988 0822 74

quynh.lenhu(at)econetgroup.fi

Viro

Geospatial OÜ

Asula tn 3 11312 Tallinn Viro

Contact: Andres Kärk

+372 659 5060

info(at)geospatial.ee

Yhdistynyt kuningaskunta ja Irlanti

The Kenton Group

Blue Space Sus Con, Brunel Way, Dartford, Kent, DA1 5FW

Contact: Andy Howard

+447 775 907 208

andy.howard@thekentongroup.com